poniedziałek, 25 lipca 2016

Śniadanie od AleDobre.menu

Ostatnio miałam przyjemność spróbować śniadań dostarczanych przez śniadaniowy catering on-line AleDobre.menu.
W moim zestawie śniadaniowym znalazły się:

AVOCADO TARGET GROUP - w której znajdziemy: bułkę razowa, jajko, awokado, marynowane chilli, kiełki brokułu, sos majonezowo-koperkowo-cytrynowy. Wartość odżywcza takiej kanapki to 262 kcal.
 

WOŁOWINA ON INVESTMENTS - flagowa propozycja - kanapka z pastrami i serem cheddar w picie z chleba indyjskiego. Wartość odżywcza takiej kanapki to 382 kcal. 


 

CALL ME VEGE VEGE - wegańska kanapka z bułki orkiszowej z pastą tofu, pomidorami i aromatyczną bazylią. Wartość odżywcza to 168 kcal. 

SZYNKA BURAK ADVERTISING - kanapka z gotowanym burakiem na chlebie z samych ziaren. Wartość odżywcza to 427 kcal.


Po spróbowaniu każdej kanapki mogę śmiało wyłonić zwycięzcę - kanapkę z burakiem! Słodycz gotowanego buraka idealnie współgra z lekko słonym serem, a do tego pyszne i wilgotne pieczywo :) Zdecydowanie kanapka znika za szybko z talerza.

Wszystkie kanapki są świeże i bardzo smaczne, a w dodatku zawierają wartościowe składniki (awokado, jajka, tofu). Nie brakuje w nich też warzyw, co jest dużym plusem!

Dodatkowo ogromnym plusem jest wykaz nie tylko składników kanapek i składników pieczywa, ale także ich dokładna wartość odżywcza! 

Tak dokładne przedstawienie informacji nt. wartości odżywczej, wartości żywieniowej i składu kanapek zasługuje na duże brawa! Jako dietetyk zwracam na to dużą uwagę, dlatego zachęcam do spróbowania kanapek AleDobre.menu. Są tego warte!